Hotel U Forta

ubytovanie Hrensko
 

**** Hotel U Forta / ubytovanie Hrensko

Hotel Hrensko U Forta

Ubytovanie priamo s srdci Českosaského Švajčiarska s jedinečnou rannou a večernou atmosférou a dotykom s prírodou.

Hotel U Forta Mezní Louka ponúka ubytovanie v citlivo zrekonštruovanej viac ako dvesto rokov starej hájovni v 7 rôznych 1 až 5 lôžkových izbách alebo v drevených búdach vychádzajúcich z pôvodných senníkov v 12 dvojlôžkových izbách. Celková kapacita je až 46 lôžok.

Wellness - oproti areálu U Forta Mezná Lúka Vás čaká nové wellness štúdio so saunou, tropickým dažďom, Jakuza s mnohými rôznymi procedúrami pre vašu relaxáciu a regeneráciu v krásnom a upokojujúcom prostredí.

Služby U Forta - V areáli U Forta Mezní Louka Hrensko majú hostia k dispozícii vlastné parkovisko. V cene ubytovania je parkovanie, miestny poplatok, DPH a raňajky.

U Forta pre hostí - Na raňajky je výborná káva presso, cappuccino či latté. Vaše pokojné spanie v hoteli U Forta zaistí maximálne hlukové oddelenie, ale aj kvalitný výber matracov ... 

Mezná Lúka U Forta ubytovanie
Penzión poskytuje na ubytovanie dvojlôžkové, dvoj až štvorlôžkové a dvoj až päťlôžkové izby.
Senníky ponúkajú 7 senníkov s ubytovaním v prízemí, 5 senníkov s ubytovaním na poschodí. K vybaveniu všetkých izieb patrí kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, pripojenie na internet.

Hotel U Forta reštaurácia
V areáli sa nachádzajú dve reštaurácie: Reštaurácia Fortovna slúži prevažne pre turistov, ktorí sa chcú rýchlo najesť a frčať. Táto reštaurácia je samoobslužná. Ďalej sa dá využiť pre uzavretú spoločnosť, firemné či súkromné ​​akcie.

Druhá reštaurácia slúži pre zákazníkov čo si chcú jedlo v kľude vychutnať vrátane milej a usmievavej obsluhy, ktorá je vždy pripravená odporučiť vhodnú kombináciu pokrmov.

Kuchyňa je vybavená najmodernejším zariadením. Varí sa prevažne česká kuchyňa s dôrazom na maximálne využitie miestnych surovín (steak z lososa, kuracia roláda s žihľavou, litomerické jahody na korení, hubový krém, vlastný pečený chlieb, jedlá pre vegetariánov, gratinovaná kačica, tvarohový koláč ... Osviežiť sa môžete domácou zázvorovou limonádou a v sezóne aj bazovou limonádou. Bazový sirup po zmiešaní so sektom vytvorí úžasný aperitív.

Informačné centrum - V areáli hotela U Forta Mezní Louka Hrensko nájdete aj informačné centrum, kde sa Vám ochotný personál bude vždy rád venovať.

Hotel Hrensko U Forta - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Hrensko U Forta - hotel má reštauráciuHotel Hrensko U Forta - možnosť pripojenia na internetHotel Hrensko U Forta - k dispozícii letná terasaHotel Hrensko U Forta - Iybz sú vybavené televízoromHotel Hrensko U Forta - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Hrensko U Forta - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: